Nënë e bijë sherr në shkollën e Tiranës, grusht drejtoreshës dhe i shkatërrojnë derën e zyrës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:21 31-05-2017 Nënë e bijë sherr në shkollën e Tiranës, grusht drejtoreshës dhe i shkatërrojnë derën e zyrës ilustrim

Nënë e bijë kanë qenë protagoniste të një konflikti në ambientet e një shkolle në kryeqytet.

Sipas policisë ato janë arrestuar pasi gruaja Ardiana H., 46 vjeçe, banuese në Tiranë ka goditur fillimisht me grusht në fytyrë drejtoreshën e shkollës, ndërsa e bija H. H., 18 vjeçe ka goditur me grusht derën e zyrës së drejtoreshës duke e dëmtuar. Për këtë të fundit ka nisur referimi i materialeve në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. referim ka nisur edhe për G. H., 16 vjeç nxënës i kësaj shkolle.

Po ashtu, shtetasit e sipërpërmendur, kanë kundërshtuar punonjësit e policisë gjatë veprimeve të tyre proceduriale.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kasierja e supermarketit vidhte paratë e xhiros, shefja i bën kallëzim në polici (EMRI)
Lokale për prostitucion në Tiranë, policia prangos pronarin (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0098919868469238
array(1) { ["section"]=> string(98) "nene-e-bije-sherr-ne-shkollen-e-tiranes-grusht-drejtoreshes-dhe-i-shkaterrojne-deren-e-zyres-80656" }