Nënë e bijë, Vjollca dhe Sara Hoxha në super formë në Panairin e Punës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:19 30-04-2016 Nënë e bijë, Vjollca dhe Sara Hoxha në super formë në Panairin e Punës

Janë dy nga gratë më të pushtetshme në Shqipëri.

E kemi fjalën për Vjollca Hoxhën, aksioneren e Top Channel dhe vajzën e saj Sara. Nënë e bijë janë shfaqur në super formë në Panairin e Punës 2016.

Sara veshur me të zeza dhe tejet elegante, ndërsa e ëma Vjollca, për të thyer të zezën ka veshur një xhaketë ngjyrë rozë që e tregon gjithashtu shumë në formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035383939743042
array(1) { ["section"]=> string(75) "nene-e-bije-vjollca-dhe-sara-hoxha-ne-super-forme-ne-panairin-e-punes-39123" }