Nënë e bir vetëhelmohen me ilaçe, fqinjët: Keqtrajtoheshin nga kryefamiljari

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 31-08-2015 Nënë e bir vetëhelmohen me ilaçe, fqinjët: Keqtrajtoheshin nga kryefamiljari Foto ilustruese

Nënë e bir janë vetëhelmuar dhe kanë mbërrritur me urgjencë në spitalin e Elbasanit.

Policia dyshon se gruaja L.L .50 vjeç dhe  i biri L.B. 20 vjeç janë intoksikuar si pasojë e marrjes së një sasie ilaçes. Ndërkaq fqinjët thonë, se nënë e bir keqtrajtoheshin nga kryefamiljari i cili është shoqëruar në polici nga uniformat blu.

Organet e hetimit po hetojnë  për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentativë për vrasje, arrestohen dy persona, ngjarja në Vlorë
Tifozët e Tiranës peticion për largimin e “Xhoit” nga stadiumi “Selman Stërmasi” »
Article Logic
Execution time: 0.011915922164917
array(1) { ["section"]=> string(80) "nene-e-bir-vetehelmohen-me-ilace-fqinjet-keqtrajtoheshin-nga-kryefamiljari-19581" }