Nënë e një vajze, Zajmina Vasjari shfaq linjat perfekte me fustanin e kuq

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:25 18-04-2019 Nënë e një vajze, Zajmina Vasjari shfaq linjat perfekte me fustanin e kuq

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajzat më të pëlqyera e më të përfolura të shoëbizzit shqiptar.

Një vit më parë Zajmina u bë nënë e një vajze dhe ja ka dalë të mbajë në formë linjat e saj trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të zjarrtë në Instagram ndërsa shfaqet tejet në formë.

Fustani i kuq i shkurtër ia thekson linjat perfekte.

Kujtojmë që Vasjari në intervistën e fundit bëri të ditur se hoqi dorë nga muzika pasi e kishte vetëm pasion.

 

auto_Zaimina_Vasjari1555537936.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017667770385742
array(1) { ["section"]=> string(79) "nene-e-nje-vajze-zajmina-vasjari-shfaq-linjat-perfekte-me-fustanin-e-kuq-160875" }