Nënë për herë të dytë, aktorja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 16-11-2019 Nënë për herë të dytë, aktorja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur

Një lajm i ëmël vjen nga showbizi ndërkombëtar.

Aktorja e famshme nga ‘Ditari i princeshës’, Anne Hathaway është shtatzënë për herë të dytë.

Sot ajo ka pozuar me barkun e rrubullakosur, njëkohësisht ka falenderuar edhe fansat për dhurata që i kanë bërë.

‘Ndjej kaq shumë dashuri këtë javë të ditëlindjes. Dua të falenderoj të gjithë për lulet, librat, çokollatat, kartolinat, kristalet dhe të gjithë të mirat e tjera dhe më e rëndësishmja dua të falenderoj Zotin që i kam flokët kaq mirë. Jam mirënjohëse’, shkruan Anne.

Kujtojmë që Hathaway është bërë nënë për herë të pare në 25 mars të 2016.

Screenshot_19.png

Screenshot_22.png

Screenshot_20.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074558258056641
array(1) { ["section"]=> string(76) "nene-per-here-te-dyte-aktorja-e-njohur-tregon-barkun-e-rrumbullakosur-186114" }