Nënë për herë të dytë, Floriana Garo zbulon gjininë e bebes që do vijë në jetë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 25-08-2019 Nënë për herë të dytë, Floriana Garo zbulon gjininë e bebes që do vijë në jetë (FOTO)

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo një vit më parë sollli në jetë një vajzë, ndërsa tashmë është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë.

Floriana është treguar gjithnjë e rezervuar, dhe publikimet e saj në rrjetet sociale nuk kanë qenë të shpeshta. Ndërkohë, së fundmi ajo ka zbuluar gjininë e bebes që do vijë në jetë.

Ish-moderatorja është 6 muajshe shtatzënë, ndërsa në një foto të publikuar me Instagram ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ajo ka bërë të ditur për fansat se është në pritje të një djali.

'Në pritje të një djali. 6 muajshe shtatzënë', ka shkruar ajo në diçiturë.

garoo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077648162841797
array(1) { ["section"]=> string(89) "nene-per-here-te-dyte-floriana-garo-zbulon-gjinine-e-bebes-qe-do-vije-ne-jete-foto-176282" }