Nënë për herë të dytë, Miriam Cani shfaqet në jug me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 23-08-2019 Nënë për herë të dytë, Miriam Cani shfaqet në jug me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të bëhen prindër për herë të parë. Dushja e këngëtarëve e dhanë lajmin për publikun një muaj më parë, në një koncert të Albanit.

Pas kësaj Miriami është treguar tepër e rezervuar dhe rrallëherë ka publikuar foto në rrjetet sociale.

Ndërkohë, ditën e sotme këngëtarja ka 'thyer rregullin' dhe është shfaqur në një foto në Instagram. Ajo ndodhet me pushime në bregdetin e bukur të Palasës në jug, ndërsa bie në sy barku i rrumbullakosur.

'Mirmengjes! Më në fund pak pushime për mua", shkruan këngëtarja krahas fotos.

miriammmm.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007498025894165
array(1) { ["section"]=> string(87) "nene-per-here-te-dyte-miriam-cani-shfaqet-ne-jug-me-barkun-e-rrumbullakosur-foto-176095" }