Nënë për herë të parë, aktorja zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 07-11-2019 Nënë për herë të parë, aktorja zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes

Pak javë më parë aktorja e njohur e serialit ‘Pretty little Liars’, Shay Mitchell dhe i shoqi Matte Babel, u bënë prindër për herë të parë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, aktorja bëri të ditur se në jetë erdhi një vajzë.

Ajo ka publikuar në Youtube  videon e lindjes dhe ka zbuluar për revistën ‘Vogue’ emrin.

Shay e ka pagëzuar të bijën me emrin e veçantë Atlas. Gjithashtu nuk ka nguruar të publikojë edhe portretin e vogëlushes.

xxx.jpg

cccccc.jpg

Screenshot_13.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02937388420105
array(1) { ["section"]=> string(76) "nene-per-here-te-pare-aktorja-zbulon-emrin-dhe-portretin-e-vogelushes-185068" }