Nënë Tereza në foton e rrallë të vajzërisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:09 31-03-2015 Nënë Tereza në foton e rrallë të vajzërisë

Shumë pak njerëz mund ta kuptojnë se vajza në foto është Nënë Tereza. Kjo foto e rrallë e saj, duke qeshur dhe pa veshjen e saj karakteristike është shkrepur kur ishte vetëm 18 vjeç. Fotoja është realizuar para se Gonxhe Bojaxhiu të bëhej murgeshë, rreth viteve 1930.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099198818206787
array(1) { ["section"]=> string(47) "nene-tereza-ne-foton-e-rralle-te-vajzerise-7399" }