Nënkryetarja e LSI publikon fotot e eventit të rëndësishëm në Jalë me të rinjtë e Internacionales Socialiste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:41 15-07-2017 Nënkryetarja e LSI publikon fotot e eventit të rëndësishëm në Jalë me të rinjtë e Internacionales Socialiste

Eventi i organizuar nga LRI dhe Internacionalia Socialiste Rinore me mbështetjen e FRESSH, sapo ka nisur dhe kanë filluar të publikohen fotot e para.

Ditën e sotme ishte nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, e cila ka postuar në rrjetin social Instagram disa foto ku tregon atmosferën e gëzueshme që po shoqëron këtë kamp. Lidhur me këtë event tejet të rëndësishëm më herët u hap dhe një debat shumë i madh mes forumeve rinore të LRI dhe FRESSH.

Më poshtë fotot:

Screenshot_2jpg.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e fortë e foto-reporterit me Ramën: Tre propozime për samitin e rradhës (FOTOT)
Birra, ujë pa gaz dhe pak kikirikë, ja si po i shijojnë pushimet aktorët e Portokallisë »
Article Logic
Execution time: 0.0068249702453613
array(1) { ["section"]=> string(114) "nenkryetarja-e-lsi-publikon-fotot-e-eventit-te-rendesishem-ne-jale-me-te-rinjte-e-internacionales-socialiste-86264" }