Nënpresidentja e ‘Gjuzit’ nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto topless

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:07 10-10-2019 Nënpresidentja e ‘Gjuzit’ nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto topless

Ish-missi shqiptar Silvana Bushati mori të gjithë vëmendjen e mediave me emërimin si nën/presidente të partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit, ak ditë pasi ky i fundit gjujati live në emision për “ballkonet”.

Mirëpo përtej angazhimit politik, Silvana vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme, ndërsa sot nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto tejet provokuese ku shfaqet topless.

Së fundmi ajo është përfolur për martesë pas fotove me fustan nusërie.

fghjkl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088410377502441
array(1) { ["section"]=> string(78) "nenpresidentja-e-gjuzit-nuk-i-le-vend-imagjinates-publikon-foto-topless-181516" }