Nënpunësja e DAR në Fier rezulton me koronavirus, vetë-izolohet në shtëpi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:24 29-03-2020 Nënpunësja e DAR në Fier rezulton me koronavirus, vetë-izolohet në shtëpi Ilustruese

Një tjetër rast me koronavirus raportohet në vendin tonë dhe bëhet fjalë për një nënpunëse të DAR në Fier.

 

Kujtojmë se ky rast vjen pas nënpunësve të Thesarit të cilët ndodhen në izolim në shtëpitë e tyre dhe janë në gjendje të mirë.

Ende nuk dihet se nga është infektuar nënpunësja e DAR por bëhet me dije se edhe gjendja e saj nuk është shumë e rëndë pasi është vendosur që të vetëkarantinohet në shtëpi.

Kujtojmë se deri më tani në vendin tonë numri i të infektuarve me Covid-19 ka shkuar në 197 dhe janë shënuar 10 viktima.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096261501312256
array(1) { ["section"]=> string(79) "nenpunesja-e-dar-ne-fier-rezulton-me-koronavirus-vete-izolohet-ne-shtepi-200503" }