Nepal/ Foshnja 4-muajshe mbijeton 22 orë nën rrënoja

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:44 29-04-2015 Nepal/ Foshnja 4-muajshe mbijeton 22 orë nën rrënoja

Kjo foshnje 4-muajshe ka mundur të mbijetojë për më shumë se 22 orë nën rrënoja pas tërmetit që goditi të shtunën Nepalin. Fotot e shpëtimit të fëmijës kanë bërë xhiron e botës, agjenistë kryesore të lajmeve dhe jo vetëm e kanë konsideruar këtë ngjajre si një mrekulli. Foshnja është e seksit mashkull, por nuk dihen të dhëna për familjarët e tij, nëse kanë mundur apo jo t’i mbijetojnë tërmetit. Për shumë familjarë në Nepal kjo ngjarje është një fije shpresë se një mrekulli e tillë mund të ndodh edhe për të afërmit e tyre që nuk janë gjetur ende.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009660005569458
array(1) { ["section"]=> string(56) "nepal-foshnja-4-muajsh-mbijeton-22-ore-nen-rrenoja-10012" }