Nëse Donald Trump bëhet president i SHBA-ve, ja kush do jetë Zonja e Parë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:44 14-12-2015 Nëse Donald Trump bëhet president i SHBA-ve, ja kush do jetë Zonja e Parë (Foto)

Fushata për Presidentin e Shteteve të Bashkaura të Amerikës është e dominuar çuditërisht nga republikani Donald Trump.

Nëse kandidati që kërcënon myslimanët për t’i dëbuar jashtë SHBA-ve dhe premton se do të mbyllë kufijtë, bëhet president, gruaja e tij emigrante, Melania, mund të jetë amra sekrete e tij.

02_14024739_c4db63_2602993a-1.jpg

45 vjeçarja Melania është gruaja e tretë e Donald Trump dhe ka një të kaluar si modele. Disa raportojnë se ajo është vënë në siklet nga gjepurat që lëshon bashkëshorti i saj.

01_14024739_73951d_2602972a.jpg

04_14024739_6708e8_2602995a.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011731147766113
array(1) { ["section"]=> string(83) "nese-donald-trump-behet-president-i-shba-ve-ja-kush-do-jete-zonja-e-pare-foto-27752" }