Nëse i keni harruar...si duken sot të mëdhenjtë e ekranit shqiptar (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:27 18-09-2017 Nëse i keni harruar...si duken sot të mëdhenjtë e ekranit shqiptar (FOTOT)

Të mëdhenjtë që kanë kountribuar në maksimum për imazhin e Shqipërisë.

Por ja si duken pas kaq shumë vitesh njerëzit që kanë një peshë të rëndësishme në fusha si futbolli, arti, por jo vetëm.

Në një foto të publikuar nga Florend Kalivopulli, ata shfaqen së bashku duke pirë kafe me thjeshtësinë që i karakterizon. 

Të mëdhenjtë si, aktori Robert Ndrenika, regjisori, Leka Bungo, ish-portieri Paulin Ndoja, Nikolin Thana dhe ish-futbollisti Hysen Dedja janë bërë bashkë. Është mjaft emocionuese t’i shohësh të ulur në të njëjtën tavolinë këta personazhe të pazëvendësueshëm. Ndonëse vitet kanë kaluar fytyrat e tyre mbeten të dashura për publikun shqiptarë.

fcb.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093770027160645
array(1) { ["section"]=> string(76) "nese-i-keni-harruar-si-duken-sot-te-medhenjte-e-ekranit-shqiptar-fotot-92778" }