Nesër dhe pasnesër punime në Tiranë, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Ja zonat ku do stakohet energjia elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 20:03 12-07-2020 Nesër dhe pasnesër punime në Tiranë, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Ja zonat ku do stakohet energjia elektrike Ilustruese

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se nesër dhe panesër do të ketë mungesë energjie elektrike në disa zona të Tiranës, për shkak të disa punimeve në një nga fiderat e NST Mëzez dhe punimeve në disa kabina.

Më datë 13 korrik energjia elektrike do të stakohet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 në "Rruga e Dibrës”, pranë Medresesë, fshati Allgjatë.

Sakaq, më 14 korrik energjia elektrike do të stakohet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 në zonën "Mine Peza” dhe “Fortuzi”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 13-14 korrik

Për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST Mëzez dhe punimeve në disa kabina në Tiranë, në datat 13-14 korrik do të stakohet energjia në këto zona

13 korrik

09:00-15:00

Pjesërisht “Rruga e Dibrës”, pranë Medresesë, fshati Allgjatë

14 korrik

09:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza” dhe “Fortuzi”

12:00-15:00

Rruga “Mine Peza”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0102219581604
array(1) { ["section"]=> string(119) "neser-dhe-pasneser-punime-ne-tirane-oshee-jep-njoftimin-e-rendesishem-ja-zonat-ku-do-stakohet-energjia-elektrike-213650" }