Nesër disa zona pa energji elektrike, OSHEE shpjegon pse dhe sa do zgjasë kjo situatë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:06 28-03-2017 Nesër disa zona pa energji elektrike, OSHEE shpjegon pse dhe sa do zgjasë kjo situatë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të punimeve për vendosjen e transformatorit në nstacionin Fushë Kuqe, nesër në datën 29 mars, do të ketë kufizime të energjisë në disa zona nga ora 08:00-14:00.

Zonat pa energji në Burrel do të jenë: Fushë Kuqe Qendër, Kisha- Gurrëz, Privat, Tufzimi, Patok, Ujësjellësi Fushë-Kuqe, Qendër F-Kuqe, Plazh-Patok, Kisha katolike, Komplekse, Qendra 1, Mirditori 1+2, Firmë Betoni.

Zonat pa energji në Shkodër: Rrilë, Grykë Lumi (Kom.Shenkoll), Barbullojë, Gajush, Shënkoll, Tale, Burgu Shënkoll, Hidrovoret Droje, Tale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkia Tiranë surprizon 1300 nxënës të shkollës “Vasil Shanto”
Debati për Arsimin e Lartë, “boom” votimesh në sondazh: Ja kush fiton nga përplasja Kryemadhi-Nikolla »
Article Logic
Execution time: 0.011371850967407
array(1) { ["section"]=> string(90) "neser-disa-zona-pa-energji-elektrike-oshee-shpjegon-pse-dhe-sa-do-zgjase-kjo-situate-73373" }