'NESËR është DITA E FUNDIT me fashë orare deri në 13:00', Rama jep njoftimin: Nga e hëna lejohet qarkullimi deri në 17:30, leje-daljet zgjasin 90 minuta

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 10-04-2020 'NESËR është DITA E FUNDIT me fashë orare deri në 13:00', Rama jep njoftimin: Nga e hëna lejohet qarkullimi deri në 17:30, leje-daljet zgjasin 90 minuta Edi Rama

Kryeministri Edi Rama përmes një njoftimi në Facebook ka njoftuar se neser do të jetë dita e fundit që do të zbatohet fasha orare deroi në orën 13:00.

Nesër pas orës 13:00 dhe deri të hënën në orën 05:00 gjithçka do të jetë e mbyllur.

Nga e hëna, fashat orare do të zgjaten deri në orën 17:30, ndërsa leje daljet do të jenë 90 minuta.

Postimi i Ramës:

NESËR ËSHTË DITA E FUNDIT ME FASHËN ORARE DERI NË 13.00

NGA NESËR NË 13.00 DERI TË HËNËN NË 05.00 GJITHÇKA DO TË JETË E MBYLLUR DHE TË GJITHË NË SHTËPI

NGA E HËNA, FASHA ORARE DO TË ZGJATET DERI 17.30 DHE AUTORIZIMET PËR LEJE-DALJE PËR PAZAR DO TË JENË 90 MINUTA

Pak nga pak dhe me durim, do të dalim me kokën lart nga kjo luftë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012739181518555
array(1) { ["section"]=> string(154) "neser-eshte-dita-e-fundit-me-fashe-orare-deri-ne-13-00-rama-jep-njoftimin-nga-e-hena-lejohet-qarkullimi-deri-ne-17-30-leje-daljet-zgjasin-90-minuta-202113" }