Nesër mitingu hapës elektoral i PD-së, ja ç’thotë parashikimi i motit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 26-05-2017 Nesër mitingu hapës elektoral i PD-së, ja ç’thotë parashikimi i motit

Ditët e fundit, vendi është përfshirë nga një mot i paqendrueshëm me rreshje shiu dhe vranësira por orët në vijim duken premtuese për një mot të mirë.

Sipas metereologëve, temperaturat në vijim do të rriten duke kapur vlerat 28 gradë celcius. Një lajm i mirë ky edhe për demokratët që nesër në orën 19:00 kanë mitingun hapës elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh vetëm në Vlorë, policia gjen parcelë me kanabis dhe deklaron: Paskan mbirë vetë!
Nesër, një ditë e madhe për të gjithë besimtarët muslimanë »
Article Logic
Execution time: 0.010197877883911
array(1) { ["section"]=> string(74) "neser-mitingu-hapes-elektoral-i-pd-se-ja-c-thote-parashikimi-i-motit-80051" }