Nesër mund të të vijë radha ty! Basha paralajmëron qytetarët: Ja pse Rama duhet të largohet (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:06 22-01-2021 Nesër mund të të vijë radha ty! Basha paralajmëron qytetarët: Ja pse Rama duhet të largohet (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar videon e një qytetari, i cili ndodhet në kushte shumë të vështira të jetesës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se pas 8 viteve të dështimit të Ramës, ka ardhur koha për ndryshim.

"Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë",- shkruan Basha në rrjetet sociale. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KALIM I BUJSHËM/ Shkrihet e gjithë Dega e LSI-së, të 140 anëtarët i bashkohen Partisë Socialiste
»
Article Logic
Execution time: 0.016772985458374
array(1) { ["section"]=> string(102) "neser-mund-te-te-vije-radha-ty-basha-paralajmeron-qytetaret-ja-pse-rama-duhet-te-largohet-video-235967" }