Nesër Tirana pa drita, zbuloni oraret dhe zonat

Publikuar tek: aktualitet, më 16:37 17-10-2019 Nesër Tirana pa drita, zbuloni oraret dhe zonat

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datë 18 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në kryeqytet.

 Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë do të vijë për shkak të rikonstruksionit në kabinat elektrike.

Oraret dhe zonat:

9:00-15:00

Pjesërisht rrugët:

 “Albanopoli”

“Arben Broci”

“Hysen Xhura"

“Vath Koreshi”

“Mihal Grameno”

“Haki Shehu”

 “Kolë Kamsi”

 “Rruga e Xibrakëve”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030148983001709
array(1) { ["section"]=> string(53) "neser-tirana-pa-drita-zbuloni-oraret-dhe-zonat-182467" }