Netët e vona të Soni Malaj me biznesmenin nga Tirana, zbulohen FOTOT PIKANTE

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:35 22-02-2017 Netët e vona të Soni Malaj me biznesmenin nga Tirana, zbulohen FOTOT PIKANTE

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj është parë në lokalet e natës duke shijuar një gotë me të partnerin e saj, Kevin.

Në foto ajo shfaqet shumë e dashuruar, pasi nuk rrinë për asnjë moment pa u përqafuar dhe puthur me njëri-tjetrin. Ata janë fotografuar në një lokal në zonën e ish-bllokut, ku këndon live mikesha e saj, Eneida Tarifa.

Por, kush është Kevin? Ai nuk është personazh i njohur për publikun shqiptar, por mësohet se është një djalë i pashëm, në pamje të parë të jep përshtypjen e një personi të qetë dhe me gjendje të mirë ekonomike.

Kjo histori e re dashurie për Sonin erdhi pas ndarjes me balerinin italian, Mirco Luccarelli, të cilin kanë edhe një vajzë 5 vjeç.

so.png

 

 soni1.pngsoni2.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075018405914307
array(1) { ["section"]=> string(81) "netet-e-vona-te-soni-malaj-me-biznesmenin-nga-tirana-zbulohen-fotot-pikante-69540" }