New York Post publikon foto nudo të gruas së Donald Trump: Siç nuk e keni parë asnjëherë

Publikuar tek: bota, më 15:41 31-07-2016 New York Post publikon foto nudo të gruas së Donald Trump: Siç nuk e keni parë asnjëherë

Donald Trump mendon se gruaja e tij do të jetë një Zonjë e Parë model dhe ja ku është prova kështu shkruan Neë York Post në një shkrim dedikuar gruas së kandidatit republikan për president, Donald Trump, titulluar “Melanie Trump ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë”.

Melanie Trump dikur me mbiemrin Knauss kishte pozuar për revistën Max Magazine në janarin e vitit 1996.

 “Melania ishte shumë e mirë, ajo ishte fantastike dhe tepër e sjellshme me mua”, ka thënë për The Post,  Ale de Basseville, fotografi që kishte shkrepur këto foto nudo të Melani, teksa shton se ajo asnjëherë nuk është ndjerë në siklet ndërkohë që realizonin fotot.

Lidhur me këto foto Trump ka thënë se janë mëse të zakonshme.

Melani ka qenë ndër modelet më të njohura dhe ka pozuar edhe për revistat më të mëdha dhe këto foto janë mëse të zakonshme ka thënë Trump. 

melani3.jpgmelani2.jpgmelani1.jpgmelani4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Obama: Shpresoj shumë që Trump t'i bëjë ballë Rusisë
Mijëra turq mbushin sheshin kryesor të Këlnit në mbështetje të Erdoganit (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011780023574829
array(1) { ["section"]=> string(93) "new-york-post-publikon-foto-nudo-te-gruas-se-donald-trump-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-48275" }