"Newborn" - 17 Shkurti, Dita e Pavarësisë së Kosovës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:26 17-02-2016

Si çdo vit instalacioni i Prishtinës “Newborn” ka marrë një pamje të re çka shënjon edhe përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. 8 vite Pavarësi, Kosova feston sot e lirë falë gjakut të derdhur të heronjve të UÇK-së dhe mbështetjes së shteteve aleate.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087230205535889
array(1) { ["section"]=> string(53) "newborn-17-shkurti-dita-e-pavaresise-se-kosoves-32784" }