Newsbomb.al ndryshon dizajnin e faqes

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:50 19-04-2015 Newsbomb.al ndryshon dizajnin e faqes

Newsbomb.al ndryshon dizajnin e faqes. Ndryshimet janë kryesisht estetike jo në aspektin përmbajtësor,  pasi stafi i agjencisë së lajmeve ka vendosur të ruajë identitetin e krijuar në këto tre muaj. Në dizajnin e ri që duket në foto, nuk ka ndryshime kategorish e as zhvendosje menu-sh, të cilat do të vazhdojnë të funksionojnë me të njëjtën logjikë si më parë. Lajmet do të shfaqen tashmë me të njëjtën dinamikë dhe kolorit, përshtatur edhe me zhvillimet dhe risitë më të fundit teknologjike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098781585693359
array(1) { ["section"]=> string(42) "newsbomb-al-ndryshon-dizajnin-e-faqes-9145" }