Neymar godet një fëmijë, ja çfarë bën më vonë (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:50 14-06-2015

Ylli i ekipit të Barcelonës, Neymar, ka dashur të dhurojë pak spektakël me topin e futbollit, duke hyrë në autobusin e kombëtares së Brazilit. Por pa dashur, topi ka goditur një djalë të vogël që ndodhej mes turmës së fansave.

Neymar ka menduar shpejt dhe ka kryer një gjest mjaft dashamirës për ta kompensuar djalin duke e thirrur pranë autobusit, ku ka firmosur topin me të cilin e goditi pa dashje dhe ia ka dhuruar atij.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01261305809021
array(1) { ["section"]=> string(56) "neymar-godet-nje-femije-ja-cfare-ben-me-vone-video-13552" }