Neymar i zhgënjen të gjithë, shikoni si rrëzohet kur tenton të triblojë me top (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 19:52 28-06-2017 Neymar i zhgënjen të gjithë, shikoni si rrëzohet kur tenton të triblojë me top (VIDEO)

Neymar është një futbollistët më të mirë në botë, ku ndër të tjera si nga cilësitë më të mira të tij, janë konsideruar aftësitë e tij tribluese.

Por mesa duket gjërat nuk janë më siç kanë qenë dhe Neymar ka humbur diçka nga aftësitë e tij në lojën me top.

Sulmuesi i Barcelonës ka postuar një video në rrjetet sociale ku ai shfaqet duke tribluar me topin, por në një moment ngatërrohet me këmbët e tij dhe rrëzohet përtokë. Momenti është shoqëruar me humor edhe nga vetë sulmuesi Brazilian.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009911060333252
array(1) { ["section"]=> string(89) "neymar-i-zhgenjen-te-gjithe-shikoni-si-rrezohet-kur-tenton-te-tribloje-me-top-video-84331" }