Neymar në Rusi, të dashurës i publikojnë fotot intime

Publikuar tek: sport, më 07:05 17-06-2018 Neymar në Rusi, të dashurës i publikojnë fotot intime Bruna Marquezine

Tashmë po shijojmë ndeshjet e Kupës së Botës në Rusi dhe Neymar po përgatitet për të luajtur ndeshjen e parë, ku padyshim synim ka që të fitojë trofeun.

Ndërsa në anën tjetër sulmuesi njihet se ka një histori dashurie me aktoren Bruna Marquezine, qëe kohët e fundit i kanë publikuar disa foto ku shihet se merr pjesë në një film, por me skena të nxehta. Kjo nuk mund të jetë një shenjë e mirë për 26 vjeçarin, pasi mund të shpërqendrohet nga evenimenti i Rusi 2018-të.

bruna-2.png

450508110.0-770x470.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047526121139526
array(1) { ["section"]=> string(59) "neymar-ne-rusi-te-dashures-i-publikojne-fotot-intime-124698" }