Neymar rrëfen tmerrin: Për 2 cm rrezikova të paralizohem...

Publikuar tek: sport, më 20:23 28-12-2017 Neymar rrëfen tmerrin: Për 2 cm rrezikova të paralizohem...

Neymar është një futbollistët më të mirë në të gjithë botën aktualisht, por jo çdo gjë ka shkuar vaj për të.

Braziliani Neymar në të shkuarën e tij ka rrezikuar që të braktiste karrierën e tij.

Shkaku i kësaj ngjarje tregoi Neymar ka qenë një dëmtim shumë i rënndë, që nëse do të kishte qenë 2 cm më sipër mund t’i mbyllte karrierën e tij.

“Mjekët në spital më thanë kemi dy lajme për ty, një të mirë dhe një të keq. Nuk do të vazhdosh më tej me Botërorin. Ndërsa lajmi i mirë ishte se mund të vazhdoja të ecja, pasi nëse dëmtimi do të ishte 2 cm më lart do ta kisha mbyllur karrierën si futbollist”,- tregoi braziliani Neymar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.00919508934021
array(1) { ["section"]=> string(62) "neymar-rrefen-tmerrin-per-2-cm-rrezikova-te-paralizohem-104708" }