Nga bikinit e fustanet tek atletet e xhinset, Armina me një tjetër stil (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 28-08-2016 Nga bikinit e fustanet tek atletet e xhinset, Armina me një tjetër stil (Fotot)

Gjatë gjithë verës kemi parë Arminën në plazhe egzotike, e veshur me bikini e fustane tepër atraktiv.

Armina i është kthyer punë së saj, siç e ka thënë dhe ajo vet teksa ka postuar disa foto në Instagram.

Bukuroshja ka veshur xhinse, atlete dhe një bluzë të shkutën, ndryshe nga ç’ka jemi mësuar ta shohim gjatë verës.  

mevlani_a.png

mevlani_3.pngmevlani_b.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013804912567139
array(1) { ["section"]=> string(82) "nga-bikinit-e-fustanet-tek-atletet-e-xhinset-armina-me-nje-tjeter-stil-fotot-51099" }