Nga fotot buzë detit deri tek buzëqeshja rrëzëllitëse, ’50 hijet verore’ të Nevina Shtyllës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:26 15-07-2019 Nga fotot buzë detit deri tek buzëqeshja rrëzëllitëse, ’50 hijet verore’ të Nevina Shtyllës

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret që ka tërhequr shumë shpejt audiencën pas vetes me bukurinë dhe elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga aktiviteti i përditshëm.

Që prej nisjes së verës, moderatorja nuk u ndal së postuari foto nga bregdeti.

Herë pozonte me rroba banje, herë e kombinuar me aksesorë, në disa raste serioze dhe në disa të tjera e qeshur.

Më poshtë po ju paraqesim disa nga momentet kur Nevina bëri për vete të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’: /L.K/

Screenshot_22.png

Screenshot_21.png

Screenshot_20.png

Screenshot_22.png

 

Screenshot_17.pngScreenshot_19.png

Screenshot_23.png

Screenshot_24.png

Screenshot_25.png

Screenshot_26.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055918216705322
array(1) { ["section"]=> string(95) "nga-fotot-buze-detit-deri-tek-buzeqeshja-rrezellitese-50-hijet-verore-te-nevina-shtylles-172309" }