Nga kampingu i Jalës me të rinjtë e LRI, Grida Duma FOTO me Kryemadhin dhe blogerin e njohur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:39 30-08-2019 Nga kampingu i Jalës me të rinjtë e LRI, Grida Duma FOTO me Kryemadhin dhe blogerin e njohur Grida Duma - Olti Curri dhe Monika Kryemadhi

Blogeri i njohur Olti Curri ka shpërndarë pasditen e sotme në rrjetet sociale foto ku shihen bashkë ish-deputetja Grida Duma dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. 

‘Ne qofte se do qe diçka te thuhet, kerkoja nje burri. Ne qofte se do qe diçka te behet, kerkoja nje gruaje...’, shkruan Olti krah fotos me Kryemadhin dhe Dumën, ndërsa mësohet se ish-deputetja demokrate u është bashkuar sot të rinjve të LRI-së në kampingun e tyre në Jalë.

Pak më vonë, blogeri ka shpërndarë një foto tjetër me Gridën duke nxjerr në pah se dhe ai është nga Durrësi ashtu si demokratja.

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070779323577881
array(1) { ["section"]=> string(98) "nga-kampingu-i-jales-me-te-rinjte-e-lri-grida-duma-foto-me-kryemadhin-dhe-blogerin-e-njohur-176769" }