Nga materniteti, Ilva Tare na prezanton me djalin e sapolindur... Thomas (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 29-09-2017 Nga materniteti, Ilva Tare na prezanton me djalin e sapolindur... Thomas (FOTO)

Moderatorja Ilva Tare na prezanton direkt nga materniteti me vogëlushin e saj Thomas.

Thomas erdhi në jetë dje dhe shtoi lumturinë në familjen e Ilva Tares dhe Eduart Selamit të cilët më parë janë bekuar edhe me një vajzë.

“Thomas, bekimi më i ri i familjes”, shkruan e lumtur Ilva Tare .

mrekulline.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010188102722168
array(1) { ["section"]=> string(79) "nga-materniteti-ilva-tare-na-prezanton-me-djalin-e-sapolindur-thomas-foto-94130" }