Nga përmbytja në përmbytje, shikoni si ndërron mendje Rama (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:23 01-12-2017 Nga përmbytja në përmbytje, shikoni si ndërron mendje Rama (FOTO)

Rreshjet e shiut dhe moti i keq që ka përfshirë vendin ku një pjesë e mirë e Shqipërisë është përmbytur ka mobilizuar gjithë qeverinë.

Vetë kryeministri Rama ka zbarkuar në terren për të monitoruar situatën dhë për të dhënë udhëzimet e nevojshme.  

Por si në çdo dalje të tij Rama tërheq vëmendjen edhe me veshjen e tij që nuk është dy herë e njejtë edhe këtë herë nuk kishte si të mungonte një gjë e tillë.

Kryeminstri më herët e ka deklaruar se është tifoz me skuadrën e Juventusit në Itali ku shpesh nuk ka hezituar të shfaqet me xhupin e kësaj skuadre.

Por këtë herë Rama ka vendosur të ndryshojë. I frymëzuar nga kriza e përmbytjeve dhe ajo e Juventusit në Itali, Rama ka menduar se një xhup i skuadrës së Bayernit të Mynihut do ishte më i përshtatshëm për këtë situatë.

Por gjithësesi nuk i dihet nëse veshja e sotme e kryeministrit të vendit ka qenë thjesht rastësore, apo me qëllim.

Foto:

Screenshot_6_copy.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019375085830688
array(1) { ["section"]=> string(69) "nga-permbytja-ne-permbytje-shikoni-si-nderron-mendje-rama-foto-101545" }