“Nga përrallat e Lulzimit te mielli serb…”, kryeministri Rama nuk ua përton dhe replikon me komentuesit në pikë të mëngjesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:21 17-04-2017 “Nga përrallat e Lulzimit te mielli serb…”, kryeministri Rama nuk ua përton dhe replikon me komentuesit në pikë të mëngjesit

Kryeministri Edi Rama ka nisur herët në mëngjes replikat me komentuesit, të cilët i shkruajnë me ironi lidhur me postimin e bërë në facebook, si çdo ditë.

Rama postoi një imazh të mandarinave shqiptare që sipas tij sot konkurrojnë në tregun rajonal dhe europian.

Komentuesit kanë pyetur kryeministrin për miellin serb dhe problemet me bujqësinë shqiptare, por Rama nuk është kursyer dhe ka replikuar me ta. 

KOMENTI 1

Rebeli Rexho Mirmengjes!!!E pyet ndonjehere veten Edi,pse gjithe ajo myzeqe eshte plot me toka te papunuara???!!!Si thosh rusi ne kohen e babaxhanit,mbillni agrume se grurin ua jap une!Ne sot mbjellim agrume por miellin po na i jep serbi!!!!Bujqesia shqiptare eshte zero dhe jo vetem per faj te bujqerve!!!!!

Edi Rama Jo Rebeli, e pyes veten si do bejme me shume per gjithe ate Myzeqe ku eshte bere kaq shume ne keto 3 vjet e gjysem dhe ku jane rritur me here eksportet ne nje periudhe kaq te shkurter? Dhe bujqesia shqiptare eshte larg se qeni zero sot, po natyrisht ka ende shume akoma per te bere

KOMENTI 2

Paulin Lazri Ma m**i

Edi Rama Paulin, e paske filluar keq mengjesin, po lahu te pakten perpara se te dalesh nga shtepia

KOMENTI 3

Lulzim Shurbi Perrallat i themi ne darke e jo ne mengjes!!!!!!

Edi Rama Lulzim me kete emer qe ke mund t'i thuash edhe dy here ne dite s'ka problem

 

raa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01811695098877
array(1) { ["section"]=> string(126) "nga-perrallat-e-lulzimit-te-mielli-serb-kryeministri-rama-nuk-ua-perton-dhe-replikon-me-komentuesit-ne-pike-te-mengjesit-75427" }