Nga po vërdalloset Armina Mevlani dhe pse? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 22-09-2016 Nga po vërdalloset Armina Mevlani dhe pse? (Foto)

Armina Mevlani po shijon ditët duke bërë "shopping" në Itali dhe pikërisht në Milano.

E veshur e gjitha me rroba të ngushta dhe të zeza, Armina nxjerr në pah të gjitha “hiret” e saj.  

Vetëm një ditë më parë ajo lajmëroi që do niste një javë të mbushur plot me aventura në Milano. "Më ndiqni në Snapchat, Facebook, Instagram dhe shumë shpejt në youtube. Do të ndaj me ju të gjitha veshjet e mia"- ftoi miqtë e saj të rrjeteve sociale.

arminas_mevlani.png

arminas_mevlani_2.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098080635070801
array(1) { ["section"]=> string(52) "nga-po-verdalloset-armina-mevlani-dhe-pse-foto-53759" }