Nga rinumërimi fitoi 4 vota më shumë, shpërthen Ndocaj: Denar b*tha, një bastard i pashoq, qumështor, parazit… (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:53 12-07-2019 Nga rinumërimi fitoi 4 vota më shumë, shpërthen Ndocaj: Denar b*tha, një bastard i pashoq, qumështor, parazit… (VIDEO)

Reagon Eduart Ndocaj pas rinumërimit të 11 kutive në bashkinë e Lezhës nga KQZ.

Nga rinumërimi, rezultuan në total 4 vota më shumë për kandidatin Eduart Ndocaj.

Ndocaj, përmes një video të shpërndarë në profilin e tij facebook, e ka konsideruar KQZ-në një institucion kriminal, i cili prej 29 vitesh tallet me votën e lirë të shqiptarëve.
Qumështor dhe parazit të shoqërisë, e ka cilësuar Ndocaj, Denar Bibën, reagim ku i ardhur si një përgjigje ndaj këtij të fundit, i cili i quajti fakira ankimuesit e numërimt të votave për Lezhën. 
Më pas Ndocaj ka sqaruar për opinionin se kërkesa e tij është e plotë, dhe jo ashtu sic e paraqet KQZ-ja.

Ndocaj me tone të ashpra ka theksuar se ankimimi i tij është bërë për numërim të votave, bazuar në listat e zgjedhësve si dhe një sërë parregullsive të tjera, ku me prova kam depozituar fakte të mjaftueshme. 

Për më shumë ndiqeni reagimin e ashpër e të ish-kandidatit Eduart Ndocaj:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070710182189941
array(1) { ["section"]=> string(117) "nga-rinumerimi-fitoi-4-vota-me-shume-shperthen-ndocaj-denar-b-tha-nje-bastard-i-pashoq-qumeshtor-parazit-video-171984" }