Nga shpërthimet e Bujar Asqeriut tek batutat e Ramës në Kuvend, çfarë s'u pa këtë javë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 22:56 17-02-2018 Nga shpërthimet e Bujar Asqeriut tek batutat e Ramës në Kuvend, çfarë s'u pa këtë javë (VIDEO)

Rubrika humoristike e emisionit “Kjo javë”, në News 24, ka zgjedhur disa prej tyre si nga debatet në parlament apo dhe ato për Teatrin Kombëtar.

Sakaq, në video është përballja mes kryeministrit Edi Rama dhe Dashamir Shehit.

Gjithashtu është dhe fjalimi i aktorit të njohur Bujar Asqeriu. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme, të publikuar nga Balkanweb/.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013062953948975
array(1) { ["section"]=> string(98) "nga-shperthimet-e-bujar-asqeriut-tek-batutat-e-rames-ne-kuvend-cfare-s-u-pa-kete-jave-video-110613" }