Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka na rrëfen gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 20-01-2021 Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka na rrëfen gjithçka

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga jeta e saj e përditshme.  Pak kohë më parë Eliona na ka treguar se është shtatzënë dhe se është në pritje të një vajze.

Së fundmi aktorja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, ku treguar gjithçka për shtatzëninë, martesën dhe partnerin misterioz.

Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin. Të dy e kanë pritur me lumturi shtatzëninë.

eliona-pitarka9.jpgeliona-pitarka7.jpgeliona-pitarka1.jpgeliona-pitarka5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djali feston 1-vjetorin, Elisa Spiropali publikon foton e ëmbël: Ka mama çun
»
Article Logic
Execution time: 0.011411190032959
array(1) { ["section"]=> string(91) "nga-shtatezenia-tek-martesa-dhe-partneri-misterioz-eliona-pitarka-na-rrefen-gjithcka-235769" }