Nga Spanja, Ilda Bejleri ndryshe nga ç'duket në ekran, shikoni fotot jashtë kamerave me Shakohoxhën (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 13:51 05-10-2017 Nga Spanja, Ilda Bejleri ndryshe nga ç'duket në ekran, shikoni fotot jashtë kamerave me Shakohoxhën (FOTO)

Të premten kombëtarja do të luajë ndeshjen me Spanjën për eliminatoret e botërorit.

Ndërkohë, komentatori Dritan Shakohoxha dhe moderatorja Ida Bejleri kanë mbërritur tashmë në Spanjë.

Të dy kolegët janë fotografuar së bashku në rrugët e Alikantes, pranë një tregu fruta perimesh. Shako dhe Ilda janë veshur sportivë dhe duken mjaft të qeshur teksa bisedojnë me njër-tjetrin.

 

shako-3.jpg

 

 shako.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17524099349976
array(1) { ["section"]=> string(108) "nga-spanja-ilda-bejleri-ndryshe-nga-c-duket-ne-ekran-shikoni-fotot-jashte-kamerave-me-shakohoxhen-foto-94832" }