Nga TATIMET në TELEVIZION, Briseida Shehaj, ish-drejtoresha e 'hekurt' fillon punë Drejtore Programacioni dhe Prodhimi te Oranews

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 06-08-2019 Nga TATIMET në TELEVIZION, Briseida Shehaj, ish-drejtoresha e 'hekurt' fillon punë Drejtore Programacioni dhe Prodhimi te Oranews

Ish-drejtoresha e "hekurt" e Drejtorisë së Tatimeve Briseida Shehaj ka lënë mënjanë politikën, për t'i hyrë botës së televizionit.

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se Shehaj ka filluar punë si drejtore Programacioni dhe Prodhimi te Oranews.

E mbetur pa punë në qeverinë Rama, tashmë i është bërë oferta nga Ylli Ndroqi dhe superdrejtoresha e Ramës e ka pranuar.

Me siguri Shehaj, e cila ka qenë një ndër drejtoreshat më të spikatura në qeveri do të dijë ta menaxhojë shumë mirë pozicionin që i është ofruar.

Shehaj ka mbajtur më përpara postin e drejtoreshës së Tatimeve dhe Agjencisë Shqiptare të Zhvillimit të Investimeve, si dhe të kryetares së Task Forcës për Bregdetin.

Briseidaaa.jpg

Drejtoresha-e-Tatimeve-Brisida-Shehaj-Foto-Agim-Dobi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22520995140076
array(1) { ["section"]=> string(132) "nga-tatimet-ne-televizion-briseida-shehaj-ish-drejtoresha-e-hekurt-fillon-pune-drejtore-programacioni-dhe-prodhimi-te-oranews-174500" }