Nga Tirana shkon në Durrës, 22 vjeçari tenton të vetëvritet me fotoksinë në shtëpinë e gjyshërve

Publikuar tek: aktualitet, më 15:03 30-05-2017 Nga Tirana shkon në Durrës, 22 vjeçari tenton të vetëvritet me fotoksinë në shtëpinë e gjyshërve

Një 22 vjeçar nga Tirana ka ikur në Durrës, në shtëpinë e gjyshërve dhe ka tentuar vetëvrasjen duke pirë fotoksinë.

Një ditë më parë, policia bën me dije se në fshatin Koxhas, në banesën e gjyshërve të tij, është vetëhelmuar me fotoksinë shtetasi A.K. 22 vjeç, banues në Tiranë, shkruan DurrësLajm.

Fatmirësisht ai është konstatuar në kohë nga ana e familjarëve dhe më pas është bërë i mundur dërgimi i tij në urgjencën e spitalit të Durrësit.

Aktualisht, mësohet se ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë kanë nisur hetimet për të zbuluar rrethanat e ngjarjes dhe shkaqet që e çuan të riun drejt aktit të rëndë të vetëflijimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nxjerr arushën në shitje në internet, gjobitet bariu shqiptar
Helmimi masiv në mitingun e PD, Prokuroria kërkon asistencën e Gjermanisë për analizat »
Article Logic
Execution time: 0.010010957717896
array(1) { ["section"]=> string(101) "nga-tirana-shkon-ne-durres-22-vjecari-tenton-te-vetevritet-me-fotoksine-ne-shtepine-e-gjysherve-80532" }