Nga vizita e Biden në Kosovë te foto e Obamës me Putin, “Shtëpia e Bardhë” përzgjedh fotot e 2016-ës

Publikuar tek: bota, më 19:19 30-12-2016 Nga vizita e Biden në Kosovë te foto e Obamës me Putin, “Shtëpia e Bardhë” përzgjedh fotot e 2016-ës

Faqja zyrtare e “Shtëpisë së Bardhë” në SHBA ka përzgjedhur disa nga fotot më interesante që tregojnë momente kyçe të administratës së Barack Obama-s përgjatë vitit 2016.

Në galeri është përzgjedhur edhe foto e zv/presidentit Joe Biden gjatë inagurimit të një rruge që mbanin emrin e djalit të tij në Kosovë.

Takimi Barack Obama-Vladimir Putin në kuadër të “G20” apo përqafimi i Zonjës së Parë, Michelle Obama me ish-presidentin republikan George W. Bush janë disa nga fotot e tjera që mund t’i shihni më poshtë. 

Screenshot_5.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012743949890137
array(1) { ["section"]=> string(103) "nga-vizita-e-biden-ne-kosove-te-foto-e-obames-me-putin-shtepia-e-bardhe-perzgjedh-fotot-e-2016-es-64255" }