Ngacmoi gruan e martuar në Facebook, përfundon në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 07:23 25-11-2015 Ngacmoi gruan e martuar në Facebook, përfundon në polici

Një 30 vjeçar nga fshati Torshan i Lezhës ka përfunduar për policinë e Tiranës pasi është aukuzar nga një grua 35 vjeçare për përndjekje.

Gruaja e martuar, nënë e dy fëmijëve, kishte disa kohë që ngacmohej me mesazhe në Facebook, nga 30 vjeçari i cili i kërkonte të takoheshin por edhe e kërcënonte duke i shkaktuar probleme me bashkëshortin.

Edhe pse ajo e bllokonte në Facebook, Bruno Kola, i dënuar më parë për armëmbajtje pa leje, krijonte profil të ri dhe më pas e kërcënonte atë me mesazhe private. Pas denoncimit të saj, 30 vjeçari është shoqëruar në Policinë e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ismail Kadare: Ata që bërtasin më shumë për hapjen e dosjeve, kanë vet të tilla
Bashkia: Sot minimizoni lëvizjet me makinë, ja rrugët me probleme »
Article Logic
Execution time: 0.012452840805054
array(1) { ["section"]=> string(61) "ngacmoi-gruan-e-martuar-ne-facebook-perfundon-ne-polici-26211" }