Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet 51-vjeçari në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 12:35 31-10-2020 Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet 51-vjeçari në Fier

Një 51-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi A.K., 51-vjeç, pasi ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare

Mësohet se dy personat ishin komshinj në lagjen “Afrim” në Fier.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Më jep paratë, ke fëmijë për të rritur”, Gjykata lë në burg Fletur Zanin, kërcënoi biznesmenin dhe i kërkoi 500 mijë euro
Po tentonte të kalonte 500 paketa kontrabandë në Itali, procedohet penalisht shoferi i kamionit që u kap në Portin e Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.01003098487854
array(1) { ["section"]=> string(69) "ngacmoi-seksualisht-nje-te-mitur-arrestohet-51-vjecari-ne-fier-225906" }