Ngacmoi seksualisht të miturën me aftësi të kufizuara, arrestohet Astrit Kurti

Publikuar tek: aktualitet, më 08:23 30-03-2015 Ngacmoi seksualisht të miturën me aftësi të kufizuara, arrestohet Astrit Kurti

Një 15 vjeçare me aftësi të kufizuara është ngacmuar seksualisht, dipas denoncimeve që ajo ka kryer në polici. E mitura K.B ka kallëzuar Astrit Kurtin, 56 vjeç, i cili u arrestua nga policia e Sarandës.

Kurti dyshohet se kundrejt premtimit dhe mashtrimit të vajzës kishte dashur të krijonte me të një raport intim. Ai i kishte premtuar asaj para. Kurti u arrestua në  një ndërtesë në Ksamil,por ende nuk është zbardhur e gjithë ngjarja.

Paraprakisht mendohet se Kurti ka dashur të abuzojë me vajzën, e cila me mbështetjen e të njohurve ka arritur që ta rrëfejë ngjarjen dhe të bëjë denoncim. Kurti ka përfituar nga fakti se e mitura ka qenë me aftësi të kufizuara për të arritur qëllimin e tij, duke e ngacmuar seksualisht. Vajza ka arritur të ndalë Kurtin, vetëm me prangat e efektivëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mërgim Mavraj falenderon Imamin e Tiranës Ahmed Kalaja: Ti, shtylla e suksesit
Gjykata vendos sot masën e sigurisë për Durim Bamin »
Article Logic
Execution time: 0.011133193969727
array(1) { ["section"]=> string(82) "ngacmoi-seksualisht-te-mituren-me-aftesi-te-kufizuara-arrestohet-astrit-kurti-7314" }