Ngacmoi të bijën nën efektin e hashashit, Prokuroria mbyll hetimet për 37-vjeçarin nga Korça, çështja në gjykatë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:29 23-07-2020 Ngacmoi të bijën nën efektin e hashashit, Prokuroria mbyll hetimet për 37-vjeçarin nga Korça, çështja në gjykatë Ilustruese

Prokuroria e Korçës ka përfunduar hetimet për babanë që ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, për 37-vjeçarin Rudolf Merolli.

Çështja tashmë ka shkuar në Gjykatë ndërsa Merolli vijon ta mohojë se nuk e ka ngacmuar seksualisht të bijën 18-vjeçare, duke thënë se natën që ka ndodhur ngjarja ka qënë nën efektin e substancave narkotike dhe se nuk mbante mend asgjë.

37-vjeçari u akuzua dy muaj më parë nga vajza e tij për ngacmim seksual, pasi kishte konsumuar hashash, ndërsa më vonë dolën dhe video erotike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kuvendi vulosi marrëveshjen e 5 qershorit, reagon OSBE: Mirëpresim miratimin, zbatimi është kyç! (THIRRJA PËR PALËT POLITIKE)
KE reagon pas miratimit të '5 qershorit': U përmbush një nga kushtet! Vazhdoni diskutimet në Këshillin Politik »
Article Logic
Execution time: 0.0099949836730957
array(1) { ["section"]=> string(117) "ngacmoi-te-bijen-nen-efektin-e-hashashit-prokuroria-mbyll-hetimet-per-37-vjecarin-nga-korca-ceshtja-ne-gjykate-214740" }