Ngjarja e pazakontë: Adoleshetët të akuzuar për vrasje, midis tyre një 12 vjeçar

Publikuar tek: bota, më 10:13 01-08-2016 Ngjarja e pazakontë: Adoleshetët të akuzuar për vrasje, midis tyre një 12 vjeçar

Një ngjarje e pazakontë- Policia ka arrestuar katër djem të rinj, duke përfshirë edhe një 12 vjeçar, nën akuzën për vrasjen e një 40 vjeçari i cili u sulmua jashtë ambienteve të McDonald’s në Manchester.

Viktima vdiq në spital pas plagëve të rënda që kishte marrë mbrëmjen e të mërkurës.

Djemtë, të moshës mes 12 dhe 17 vjeç, emrat e të cilëve nuk bëhen të ditur, do të paraqiten në Gjykatën e Magjistraturës të Oldhamit. Qytetarët e këtij komuniteti kanë mbetur të shokuar nga ngjarja.

ad1.jpg

ad2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISIS kërcënon Putin: Do të vijmë në Rusi dhe do t`ju vrasim në shtëpitë tuaja
Stuhitë bëjnë kërdinë në zonat e Marylend-it dhe New Jersey-t (FOTO+VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010524988174438
array(1) { ["section"]=> string(84) "ngjarja-e-pazakonte-adoleshetet-te-akuzuar-per-vrasje-midis-tyre-nje-12-vjecar-48348" }