Ngjarja horror që po trondit Italinë: Shqiptari rrëmben dy infermiere dhe njërën e përdhunon brenda në makinë

Publikuar tek: bota, më 08:00 25-10-2016 Ngjarja horror që po trondit Italinë: Shqiptari rrëmben dy infermiere dhe njërën e përdhunon brenda në makinë

Një ngjarje horor ka tronditur mbarë komunitetin në Avezzano të Italisë.

Mediat italiane e përshkruajnë natën djeshme si një natë çmendurie dhe frikë në Avezzano , ku një 19 vjeçar i identifikuar si Enriges Kasvalli i cili gjendej në një qendër të shëndetit mendor në “Arcobaleno” për shkak të problemeve që kishte, ka kërcënuar me thikë dy prej infermiereve të qendrës.

Njërën prej tyre ka arritur ta plagosë në qafë dhe më pas e ka përdhunuar brenda një makine në afërsi të qendrës së shëndetit mendor.

Vetëm pak orë pasi përdhunoi infermieren, policia ka mundur të arrestojë shqiptarin Enriges Kasvalli ndërsa infermierja raportohet të jetë jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni i rrëzuar po kryente misione gjurmimi në Mesdhe
Masakër në Akademinë e Policisë, vriten 59 studentë dhe një roje »
Article Logic
Execution time: 0.010756969451904
array(1) { ["section"]=> string(114) "ngjarja-horror-qe-po-trondit-italine-shqiptari-rremben-dy-infermiere-dhe-njeren-e-perdhunon-brenda-ne-makine-57302" }