Ngjarja në Selenicë, PD shigjeton Ramën: U trondit çdo shqiptar, kryeministri na uron fundjavë të qetë

Publikuar tek: barometri, më 10:09 12-08-2018 Ngjarja në Selenicë, PD shigjeton Ramën: U trondit çdo shqiptar, kryeministri na uron fundjavë të qetë

Deputeti i PD Edi Paloka reagon për ngjarjen e rëndë në Selenicë të Vlorës.

Teksa e ka cilësuar këtë ngjarje si një tronditje të madhe për çdo shqiptar, Paloka shigjeton kryeministrin Rama, që sipas tij ende nuk ka reaguar.

Reagimi i plotë i Palokës:

Tragjedia e Vlores me te drejte ka tronditur cdo shqiptar; dy familje qe u shuajten me gra e femije bashke.

I vetmi qe vazhdon te jetoje ne bote tjeter eshte kryeministri i vendit. Pikerisht ne keto momente dhe pikerisht nga Vlora ,Rama shkruan ne fb : “ju uroj nje fundjave te qete”...

Eshte cinizmi ekstrem i nje kryeministri qe nuk ja ndjen hic per askend apo eshte fakti qe shume qytetare shkruajne ne komentet e tyre lidhur me autorin e krimit: “Ne te çmendurin e kemi ne krye te qeverise, çfare presim nga ata qe ky i le rrugeve”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019929885864258
array(1) { ["section"]=> string(106) "ngjarja-ne-selenice-pd-shigjeton-ramen-u-trondit-cdo-shqiptar-kryeministri-na-uron-fundjave-te-qete-130865" }